Inspiracje z targów kolońskich 2016

Targi w Kolonii to skupisko największej ilości form i kolorów włóczek jakie istnieją. Po każdej wizycie w tym miejscu wracam niezwykle zainspirowana. Tak było i tym razem. Zobaczcie kilka zdjęć rzeczy, które mnie najbardziej ujęły.


Spotkanie z Austermannem i Schoellerem należy zawsze do najmilszych. Poznałam nowe włóczki i nowe kolory już istniejących gatunków. Będzie coś dla wielbicieli projektów ażurowych typu lace oraz najbardziej wymagających (np. mieszanka wełny, alpaki i jedwabiu) - po prostu bajkowe w dotyku :) Zobaczcie klika projektów i nowych włóczek.


A tu już u mistrzów łączenia różnych gatunków i kolorów czyli japońskiego ITO!

Silkidnian proponuje nową formą jedwabi w motkach. Co Wy na to?


A tu u KnitPro. Nowa kolekcja drutów drewnianych Royale (pamiętacie zestaw specjalny z motywem paryskim Royale? To właśnie te same druty tylko w wersji pojedynczej). Będą też nowe torebki i saszetki na druty i akcesoria oraz baaaardzo grube druty i szydełka z kolekcji Basix Birch - teraz aż do rozmiaru 35mm!!!

A na koniec projekty, które zachwyciły mnie najbardziej podczas tegorocznych targów. Nie mogłam opuścić stoiska tej marki i ciągle tylko chciałam "miziać" te niezwykle delikatne włóczki. To była miłość od pierwszego dotyku! Wiecie co to oznacza? :) Tak, musimy mieć te włóczki w biferno.pl :)


W kolejnym poście pokażę Wam relacje z kolońskiego pokazu modu.Komentarze

 1. Baardzo lubie takie relacje ogladam,ogladam...ach!Ula

  OdpowiedzUsuń
 2. oglądam i oglądam i... oglądam ... i czekam na więcej

  OdpowiedzUsuń
 3. Na jednym ze zdjęć widać Merino Lace austermanna - czy to znaczy że wraca? Do dzisiaj żałuję, że nie zaopatrzyłam się w niektóre kolory np. petrolowy.

  Pozdrawiam
  aganna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaramy się aby wrócił. Też go lubimy... :-)

   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty