Wyraź siebie kolorem...

Jak zauważyliśmy, większość z Was lubi melanże i całą paletę barw w jednym motku. Przy takich melanżach nie trzeba wymyślać skomplikowanych wzorów. Cały urok znajduje się w kolorowych kompozycjach. Ostatnio dostatek u nas takich małych piękności. Jednak znajdą się na pewno zwolenniczki klasycznych, jednokolorowych motków z których mogą powstać stonowane, ponadczasowe fasony lub przepiękne i bogate we wzory ubrania. W jednobarwnych motkach, fajne jest to, że można zaszaleć ze splotami i stworzyć dzieło sztuki. W odróżnieniu od wyżej wspomnianych melanży, tutaj mamy pole do popisu. Warkocze, ażury i różnego rodzaju  połączenia prawych i lewych oczek będą się pięknie prezentować na jednorodnym ubarwieniu.

Niezwykłą ilość takich motków do wyboru, będziecie miały dzięki włóczce Aladino, która jest bardzo miłym i delikatnym połączeniem wełny z akrylem. Jest z typu tych cieńszych nitek, w 50 g mieści się 225 m.
Tutaj prezentujemy tylko malutki rąbek tego co dostępne jest na stronach naszego sklepu. Na pólkach w naszym showroomie posiadamy aż 35 różnych kolorów... gdzie swoją droga serdecznie zapraszamy! Nie ma to jak na żywo przebierać i dotykać włóczki.
                                       

       

                                       

         

Kolejną włóczką w pięknych odcieniach jest Harmony 2/30. Jednak ta nitka jest dla wytrwałych dziergaczek, które nie boja się wyzwań. Ze względu na to, że jest bardzo cieniutka, potrzebuje czasu i zaangażowania. Zaletą jej jest delikatność i szlachetność jaką posiada. Większość z Was na pewno docenia te cechy w włóczkach merino. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć Wam, że z wełen to jest mój faworyt. Jest mięciutka, lekka i swobodnie przesuwa się po drutach, a gdy do robótki użyję metalowych drutów to jestem w siódmym niebie... A wracając do parametrów, to w 10 dkg znajdziemy aż 1500 m. Oczywiście można połączyć dwie nitki ze sobą ale taką grubość na pewno znajdziemy w innych kompozycjach, a Harmony idealnie pasuje na chusty, szale i różnego rodzaju robótki lace.

                  


                                                                 


             


Komentarze

Popularne posty