Szara opaska z Super Softa

Nie opuszczają mnie ostatnio małe projekty takie jak opaski, jak również warkoczyki, które są chyba moją ulubioną formą ozdobienia robótki.
Z Super Softa już wielokrotnie dziergałam, nawet opaska już była i na dodatek też w warkocze.
Tym razem jednak były 3 warkocze, po 6 oczek każdy z 2 oczkami lewymi pomiędzy każdym warkoczem. W sumie 22 oczka bez żadnych oczek początkowych.
Dużo przyjemności mam z takiego dziergania. Włóczka też swoje zrobiła. Jest bowiem niezwykle miła i przyjemna w dotyku. Powstająca dzianina jest elastyczna i mięciutka. Chętnie zrobię też jakiś projekt z jej młodszej siostry Mini Softa. Opaska jest na 3 letnią dziewczynkę więc jak zwykle pozuje mój synuś. Tym razem nie było problemów z założeniem, nawet chętnie zakładał bo nie było różowego... ;-)


Komentarze

  1. Joasiu, super soft okazuje się dobry na wszystko. Na pewno nie podgryzie delikatnej główki i zagrzeje zimne uszka.Model bardzo przystojny, świetnie pozuje do zdjęć. Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tym razem poszło gładko z modelem bo nie był to różowy (odstraszający ;-) ) kolor! a super soft to jedna z najmilszych włoczek jakie znam... :-)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty